Hakkımızda

Küreselleşen dünyamızı büyük bir pazar haline dönüştüren dijital reklam ve pazarlama unsurları ile markalarımızı güçlendirmek için daha etkin bir yönetim anlayışını gerektirmektedir. Şüphesiz bu yönetim anlayışını ancak yetkin oluşumlar sağlayabilmektedir.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan şirketimiz, firmalarınıza özel olarak doğru iletişim yöntemlerini kullanarak hedef kitlelerinizi ulaşmak için doğru çözüm önerileri sunmaktadır. Genç ve dinamik ekibimizle reklamcılık adına tüm gelişmeleri sizler için takip ediyor ve güçlü bir rakip analizi yaparak kendimizi sürekli güncelliyoruz.

Zamanı yakalamanızı ve yeni dünya normlarına uygun bir pazarlama profili oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Sizlere en uygun çözüm önerilerini üretmek için kategorize ettiğimiz markalarımızla markanıza değer katmak için, ayrı ayrı düşünerek bütüncül çözüm önerileri oluşturuyoruz. MEF Medya İletişim, bünyesinde bulunan Plantoads Dijital Reklam Ajansı, Peak Ajans ve Kalem Sms markalarımızla sizlere değer katmak ve markanızı hizmet verdiği alanlarda zirveye taşımak için sizlerle aynı hedef doğrultusunda çalışmaktayız.

Plantoads ile sizlere dijital alanda tüm çözümleri sağlıyor, Peak Ajans ile kurumsal kimliğinizi hazırlıyor ve bu anlamda tüm baskı ve organizasyon operasyonlarınızı yönetiyor ve kalem sms ile başlıklı toplu sms gönderiminize imkan sağlıyoruz.

Birlikte daha güçlü olacağımıza eminiz. Şirket ailenizin bir parçası olarak, değişim ve gelişimlere karşın aynı doğrultuda, güçlü bir imaj oluşturarak daima sağlıklı büyüme yöneliminde olmanıza olanak sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.